Doprava mimo okres ZH zdarma nad 500,00 €

TO - MI ÚDENINY

PRE VŠETKÝCH MILOVNÍKOV ÚDENÝCH VÝROBKOV

Čítaj viac

Vianočná súťaž

PROPAGAČNÁ SÚŤAŽ „Vianočný darček 2021“

Čítaj viac

Vaše recepty

V každom akciovom letáku sa Vám snažíme priniesť nový recept v ktorom môžete použiť tovar ktorý je práve v AKCII. Budeme radi keď recepty vyskúšate a niektoré z nich si aj obľúbite tak ako náš e-shop. Prajeme Vám príjemné nakupovanie a dobrú chuť.

Čítaj viac

Mäso údeniny STRAČINA

Ak ste ešte neochutnali výrobok z firmy Mäso údeniny STRAČINA je najvyšší čas, vrátiť sa do svojich detských čias, keď sa rodina stretla a mäsové výrobky chutili ako pri zabíjačke doma.

Čítaj viac

NOVALIM

„Stále lepší a rozsiahlejší sortiment potravín, chutný a najlepší pre Vaše zdravie“. Novalim To je motto firmy Novalim, ktorá sa od roku 1991 špecializuje na výrobu diétnych bezgluténových (bezlepkových) a nízkobielkovinových potravín. Majú vybudované samostatné prevádzky, kde sa vyrábajú len bezgluténové výrobky. Pracovníci Novalim majú dlhoročné skúsenosti v oblasti potravinárskej technológie, mikrobiológie a v príbuzných odboroch. Kontinuálny výskum a vývoj realizujú samostatne aj v spolupráci s významnými výskumnými centrami. Tým zabezpečujú stálu inováciu produkcie a dynamický rozvoj spoločnosti.

Čítaj viac
Táto webová stránka používa cookies
Používaním stránok www.tovardomov.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Bližšie informácie