Doprava mimo okres ZH zdarma nad 500,00 €

    Naša firma vnikla v roku 2006 pod názvom D&J Mark. Písmená D a J sú mená zakladateľov firmy. Od začiatku sme kládli veľký dôraz na uspokojenie potrieb našich zákazníkov a preto sme prispôsobovali sortiment na našich prevádzkach podľa ich požiadaviek. V súčasnej dobe máme v ponuke viac ako 7000 druhov tovaru, ktorá sa skladá z rôznych druhov základných potravín, od bežných cukroviniek až po kvalitné dezerty, nealkoholických a alkoholických nápojov, od čapovaných až po kvalitné fľaškové vína a tabakovými výrobkami.

Od roku 2006 firma spolupracuje s viacerými veľkoskladmi, pričom s Metrom spolupráca vyústila do aliancie Môj Obchod, vďaka čomu sme schopný prinášať zákazníkom rôzne zaujímavé akcie. Od roku 2014 firma spolupracuje s chránenou dielňou v našom regióne v úmysle podporiť jej výrobky na domácom aj zahraničnom trhu. Práve preto sme prispôsobili konečné ceny výrobkov chránenej dielne tak, aby boli zaujímavé pre konečného spotrebiteľa, t.j. pre Vás a zároveň ste ich kúpou podporil ďalšie fungovanie Slovenskej chránenej dielne.

Od rok 2020 prešla firma transformáciou, kde pokračuje pod názvom CRAZY DREAM s.r.o. Názov bol založený a nesie sa v duchu splniť zákazníkom aj ten najbláznivejší sen /samozrejme v rámci našich možností a schopností/. Takže ak ste nenašli v našej ponuke hľadaný tovar, napíšte nám, každý Váš podnet berieme ako výzvu a určite spravíme všetko aby sme Vám Váš sen splnili, podľa Vašich predstáv, nakoniec Vaše sny plníme už od roku 2006.

Od septembra 2021 plánujeme spustiť dlhodobo pripravovaný projekt, rozvoz tovaru domov v rámci okresu Žiar nad Hronom, tak aby sa tovar mohol dostať k zákazníkom, ktorý si ho nedokážu zabezpečiť sami, alebo sú časovo vyťažený. Budeme veľmi radi ak sa projekt osvedčí a budeme tak mať možnosť sprístupniť potraviny do každej domácnosti , vzhľadom k zložitej súčasnej situácií.


                                                                                                                                                                                            Váš Crazy Dream s.r.o.
"Ak hľadáš veselé ponožky s ktorými by si chcel snívať svoj blaznivý sen hľadaj CRAZY DREAM". 

Táto webová stránka používa cookies
Používaním stránok www.tovardomov.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Bližšie informácie