Doprava textilu zdarma nad 100,00 €

Spôsob a cenník rozvozu potravín domov

Prehľad možností rozvozu

Potraviny si môžete objednať kdekoľvek, rozvoz a ich doručenie zabezpečujeme iba na území okresu Žiar nad Hronom. V prípade ak chcete tovar objednať pre svojich rodičov, známych, prípadne chcete nákupom spraviť niekomu radosť, svoje fakturačné údaje nám uveďte do poznámky k objednávke. Ak si nezadáte pri objednávke nákupnú tašku, bude Vám tovar doručený vždy v nákupnom košíku z ktorého si budete mať možnosť doma tovar v kľude vyložiť.  Pred odoslaním objednávky a vybratím miesta dodania, budete vždy informovaný pri akej cene máte rozvoz zdarma. Tovar máte možnosť objednať s dodaním 5 dní od objednávky, takže ak idete na pobyt v okrese Žiar nad Hronom, nezdržujte sa nákupom pred odchodom, dajte si tovar doručiť priamo na chalupu, čím ušetríte čas cestovaním do obchodu, nákupom a tento môžete využiť na príjemné chvíle so svojou rodinou, alebo priateľmi.

Kam všade Vám tovar doručíme a za akú cenu

Okruh číslo 1 rozvoz 3,00,-€, pri nákupe nad 300,-€ za prepravu neplatíte
Jedná sa o obce Ladomerská Vieska, Lovča, Lutila, Stará Kremnička, Šašovské Podhradie, Žiar nad Hronom

Okruh číslo 2 rozvoz 6,00,-€, pri nákupe nad 350,-€ za prepravu neplatíte
Jedná sa o obce Bzenica, Dolná Trnávka, Dolná Ždaňa, Hliník nad Hronom, Horná Trnávka, Horná Ždaňa, Jalná, Janova Lehota, Kosorín, Lehôtka pod Brehmi, Lovčica - Trubín, Pitelová, Prestavlky, Prochot, Repište, Sklené Teplice, Slaská, Trnavá Hora, Vyhne

Okruh číslo 3 rozvoz 12,00,-€, pri nákupe nad 400,-€ za prepravu neplatíte
Jedná sa o obce Bartošova Lehôtka, Dolná Ves, Horná Ves, Hronská Breznica, Hronská Dúbrava, Ihráč, Jastrabá, Kopernica, Krahule,  Kremnica, Kremnické Bane, Kunešov, Lúčky, Nevoľné, Záhorčie

Čas rozvozu

Rozvoz zabezpečujeme vždy v čase od 10:00 hod do 13:00 hod. a v čase od 17:00 hod. do 20:00 hod.

V prípade tovaru skladom, ak podáte objednávku 1hodinu pred rozvozom sme Vám schopný doručiť tovar už počas najbližšieho rozvozu. Je našou prioritou Vám dodať vždy čerstvé potraviny, preto ich nedržíme skladom pokým si ich objednáte. Niektoré čerstvé potraviny na základe Vašej objednávky nám dodáva dva krát do týždňa v utorok a štvrtok priamo výrobca, alebo veľkosklad. Po prevzatí tovaru ho ihneď doručujeme priamo ku Vám. Doručenie tovaru si viete určiť 5 dní dopredu. 

Ak pošlete objednávku v období streda od 11:01hod.  do pondelka 11:00hod., bude Vám tovar doručený v utorok, čas bude upresnený telefonicky po jeho naskladnení.

Ak pošlete objednávku v období pondelok od 11:01hod. do stredy 11:00hod., bude Vám tovar doručený v štvrtok, čas bude upresnený telefonicky po jeho naskladnení.

Spôsob a cenník dopravy textilných výrobkov.

Prehľad možností a ceny dopravy

Chcete si tovar vyzdvihnúť sami alebo ho chcete doviezť domov či do firmy? Vyberte si variant, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Cena prepravy zahŕňa notifikáciu o pohybe a čase doručenia zásielky pre zákazníka.

Osobné vyzdvihnutie:

1/    kontaktné miesto:    96621 Lovča, Kmeťova 275/16    "ZDARMA"

2/    na predajni:     96501 Žiar nad Hronom, M. Chrásteka 509/19    "ZDARMA"

                                      96501 Žiar nad Hronom, SNP 19    "ZDARMA"

                                      96701 Kremnica, Dolná 94/56    "ZDARMA"

3/    na Vami zvolenom BalíkoBOXe Slovenskej Pošty    4,79,-€    (výber sa Vám zobrazí pri potvrdzovaní objednávky)

4/    na Vami zvolenej  pobočke Slovenskej pošty    4,79,-€    (výber sa Vám zobrazí pri potvrdzovaní objednávky)

5/    dobierka v rámci SR účtovaná poplatkom  1,-€

Rozvoz tovaru domov, alebo do firmy na území SR zabezpečujeme prepravnými spoločnosťami:

    kuriérom Slovenskej pošty    5,99,-€
Táto webová stránka používa cookies
Používaním stránok www.tovardomov.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie stránky. Bližšie informácie