Spôsob a cenník rozvozu potravín domov

Prehľad možností rozvozu

Potraviny si môžete objednať kdekoľvek, rozvoz a ich doručenie zabezpečujeme iba na území okresu Žiar nad Hronom. V prípade ak chcete tovar objednať pre svojich rodičov, známych, prípadne chcete nákupom spraviť niekomu radosť, svoje fakturačné údaje nám uveďte do poznámky k objednávke. Ak si nezadáte pri objednávke nákupnú tašku, bude Vám tovar doručený vždy v nákupnom košíku z ktorého si budete mať možnosť doma tovar v kľude vyložiť.  Pred odoslaním objednávky a vybratím miesta dodania, budete vždy informovaný pri akej cene máte rozvoz zdarma. Tovar máte možnosť objednať s dodaním 5 dní od objednávky, takže ak idete na pobyt v okrese Žiar nad Hronom, nezdržujte sa nákupom pred odchodom, dajte si tovar doručiť priamo na chalupu, čím ušetríte čas cestovaním do obchodu, nákupom a tento môžete využiť na príjemné chvíle so svojou rodinou, alebo priateľmi.

Kam všade Vám tovar doručíme a za akú cenu

Okruh číslo 1 rozvoz 1,99,-€, pri nákupe nad 30,-€ za prepravu neplatíte
Jedná sa o obce Ladomerská Vieska, Lovča, Lutila, Stará Kremnička, Šašovské Podhradie, Žiar nad Hronom

Okruh číslo 2 rozvoz 3,49,-€, pri nákupe nad 34,-€ za prepravu neplatíte
Jedná sa o obce Bzenica, Dolná Trnávka, Dolná Ždaňa, Hliník nad Hronom, Horná Trnávka, Horná Ždaňa, Jalná, Janova Lehota, Kosorín, Lehôtka pod Brehmi, Lovčica - Trubín, Pitelová, Prestavlky, Prochot, Repište, Sklené Teplice, Slaská, Trnavá Hora, Vyhne

Okruh číslo 3 rozvoz 4,99,-€, pri nákupe nad 38,-€ za prepravu neplatíte
Jedná sa o obce Bartošova Lehôtka, Dolná Ves, Horná Ves, Hronská Breznica, Hronská Dúbrava, Ihráč, Jastrabá, Kopernica, Krahule,  Kremnica, Kremnické Bane, Kunešov, Lúčky, Nevoľné, Záhorčie

Čas rozvozu

Rozvoz zabezpečujeme vždy v čase od 09:00 hod do 12:00 hod. a v čase od 17:00 hod. do 20:00 hod.

V prípade tovaru skladom, ak podáte objednávku 1hodinu pred rozvozom sme Vám schopný doručiť tovar už počas najbližšieho rozvozu. Je našou prioritou Vám dodať vždy čerstvé potraviny, preto ich nedržíme skladom pokým si ich objednáte. Niektoré čerstvé potraviny na základe Vašej objednávky nám dodáva dva krát do týždňa v utorok a štvrtok priamo výrobca, alebo veľkosklad. Po prevzatí tovaru ho ihneď doručujeme priamo ku Vám. Doručenie tovaru si viete určiť 5 dní dopredu. 

Ak pošlete objednávku v období od 11:01hod.  v stredu do 11:00hod. v pondelok, bude Vám tovar doručený v utorok, čas bude upresnený telefonicky po jeho naskladnení.

Ak pošlete objednávku v období od 11:01hod. v pondelok do 11:00hod. v stredu, bude Vám tovar doručený v štvrtok, čas bude upresnený telefonicky po jeho naskladnení.

preto ak je možné pošlite ku nám objednávku  maximálne vždy jeden deň pred Preto ak chcete aby Vám bol doručený tovar doručili tovar preto ak chcete nákup doručiť v deň dodania tovaruAk je tovar na objednávku, po naskladnení tovaru Vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia času jeho dodania. Pri každom tovare v prípade, že je na objednávku máte uvedený maximálny čas dodania. Niektoré produkty ako mäsové výrobky, pečivo sa vyrába iba niektoré dni v týždni a nakoľko chceme aby tovar putoval na Váš stôl vždy čerstvý, dodávame tovar iba v určené dni, priamo od výrobcov.

Spôsob a cenník dopravy textilných výrobkov.

Prehľad možností a ceny dopravy

Chcete si tovar vyzdvihnúť sami alebo ho chcete doviezť domov či do firmy? Vyberte si variant, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Cena prepravy zahŕňa notifikáciu o pohybe a čase doručenia zásielky pre zákazníka.

Osobné vyzdvihnutie:

1/    kontaktné miesto:    96621 Lovča, Kmeťova 275/16    "ZDARMA"

2/    na predajni:     96501 Žiar nad Hronom, M. Chrásteka 509/19    "ZDARMA"

                                      96501 Žiar nad Hronom, SNP 19    "ZDARMA"

                                      96701 Kremnica, Dolná 94/56    "ZDARMA"

3/    na Vami zvolenom BalíkoBOXe Slovenskej Pošty    2,99,-€    (výber sa Vám zobrazí pri potvrdzovaní objednávky)

4/    na Vami zvolenej  pobočke Slovenskej pošty    2,99,-€    (výber sa Vám zobrazí pri potvrdzovaní objednávky)

5/    dobierka v rámci SR účtovaná poplatkom  1,-€

Rozvoz tovaru domov, alebo do firmy na území SR zabezpečujeme prepravnými spoločnosťami:

    kuriérom Slovenskej pošty    4,49,-€

    kuriérom DPD     4,49,-€

    kuriérom GLS    4,49,-€

Doručenie tovaru domov, alebo do firmy v zahraničí zabezpečujeme prepravnými spoločnosťami:

kuriérom        alebo     

Od 01.06.2019 bude možné tovar doručiť na území Českej republike, následne budú priebežne spojazdnené ostatné krajiny uvedené v zónach 1 až 4.

Podľa zóny:  váha do 2kg zóna 1 - 12,19,-€, zóna 2 - 16,79,-€, zóna 3 - 19,99,-€, zóna 4 - 36,99,-€ 

1/    Maďarsko, Rakúsko, Slovinsko, Rumunsko, Chorvátsko, Česká republika

2/    Poľsko, Nemecko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Lichtenštajnsko, Bulharsko, Švajčiarsko

3/    Dánsko, Francúzsko, San Marino, Vatikán, Taliansko, Veľká Británia, Monako, Írsko

4/    Litva, Lotyšsko, Španielsko, Švédsko, Estonsko, Turecko, Malta, Nórsko, Grécko, Andorra, Gibraltar, Portugalsko, Fínsko, CyprusTáto webová stránka používa cookies
Používaním stránok www.tovardomov.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie stránky. Bližšie informácie